Grawer – grawerowanie stali
nierdzewnej – Poznań

Grawer jest uznawany za jedną z najstarszych metod zdobniczych. Kiedyś przy pomocy specjalnych rylców na powierzchni żelaza tworzono artystyczne zagłębienia, które nadawały przedmiotom unikatowego charakteru. Dziś grawerowanie uległo znaczącej zmianie ze względu na diametralny rozwój technologiczny, jednak idea w dalszym stopniu pozostała niezmienna. Obecnie grawer jest możliwy na niemalże każdym przedmiocie. Nie jest istotna jego wielkość, jak również rodzaj materiału, z którego wykonana jest powierzchnia grawerowanego przedmiotu. Grawerowanie wykonuje się nie tylko na metalach, ale również na tworzywach sztucznych, pleksi, a nawet w drewnie. Umożliwiają to zaawansowane maszyny, które wykorzystują technologię laserową lub maszynową.

Takie maszyny znajdują się na wyposażeniu naszej firmy, która od wielu lat zapewnia w Poznaniu precyzyjne grawerowanie. Posiadamy nowoczesny park maszyny, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ grawerowanie to dziedzina, w której nie ma dla nas wyzwań, którym byśmy nie sprostali. Działamy szybko i skutecznie, ponieważ terminowość to dla nas priorytet, którym kierujmy się w trakcie naszej działalności.

Jeżeli więc Poznań jest miastem, w którym szukasz sprawdzonych profesjonalistów zapewniających grawer na najwyższym poziomie – jesteśmy do Twojej dyspozycji!