Hot stamping – matryce do Hot
stampingu – Poznań / Warszawa

Pneumagraf – Poznań to firma, która oferuje szeroko pojęte usługi w zakresie chemigrafii oraz grawerstwa mechanicznego i komputerowego (CNC). W naszej ofercie znajduje się grawerowanie precyzyjne, wykonujemy m.in. matryce do hot stampingu. Największą zaletą naszych wyrobów jest wysoka jakość i precyzja w dopracowaniu każdego, najmniejszego detalu, aby w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Poznań to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, dlatego ofertę kierujemy w głównej mierze do podmiotów funkcjonujących w tym regionie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu skroimy folię na wymiar, zgodnie ze wszystkimi wytycznymi klienta. W ten sposób zapewniamy precyzyjny wydruk w bardzo atrakcyjnej cenie.

Grawer jest jedną z najpopularniejszych metod na znakowanie oraz ozdabianie powierzchni poszczególnych przedmiotów, jednak dzięki rozwijającej się technologii nasza firma może zapewnić alternatywne rozwiązanie, którego specyfika sprosta wszystkim wymaganiom. Doskonałym przykładem jest technologia hot stamping, która opiera się termodruku. W tym przypadku, specjalną folię przy pomocy metalowej, rozgrzanej matrycy wprasowuje się w powierzchnię danego przedmiotu. Taka folia charakteryzuje się wysokim połyskiem, trwałością na ścieranie oraz dużym pokryciem koloru. Hot stamping umożliwia stworzenie trwałego hologramu o bardzo ciekawym efekcie wizualnym, który doskonale sprawdza się w roli zabezpieczenia lub oznakowania potwierdzającego oryginalność produktu.

Profesjonalny hot stamping – Poznań / Warszawa

Wszystkim podmiotom, które zdecydują się na współpracę z naszą firmą, zapewniamy usługę na najwyższym poziomie, uwzględniającą specjalistyczne doradztwo oraz profesjonalny hot stamping. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, ale chętnie podejmiemy współpracę z kontrahentami z całego kraju, również z Warszawy i innych polskich miast. Naszym priorytetem jest nie tylko wysoka jakość i precyzja w dopracowaniu każdych szczegółów, ale również krótkie terminy realizacji, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Krótko mówiąc, sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom!