Grawer – grawerowanie
precyzyjne – Poznań

Pneumagraf to firma, która oferuje szeroko pojęte usługi w zakresie chemigrafii oraz grawerstwa mechanicznego i komputerowego (CNC). W naszej ofercie znajduje się też grawerowanie precyzyjne, wykonujemy matryce magnezowe oraz matryce mosiężne grawerowane dla poligrafii, introligatorstwa i branży opakowaniowej. Ponadto wykonujemy wszelkiego rodzaju tabliczki znamionowe, tabliczki ozdobne w laminatach grawerskich, aluminium, mosiądzu, pleksi i drewnie. Wykonujemy również szyldy, tablice informacyjne, opisy szaf sterowniczych, grawerujemy kamienie do plombownic. Największą zaletą naszych wyrobów jest wysoka jakość i precyzja w dopracowaniu każdego, najmniejszego detalu, aby w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje również grawerowanie precyzyjne komputerowe, które obejmuje elektrody, znakowniki, plombownice i szyldy. Obecnie grawerowanie (czyli wykonywanie rysunków i napisów w różnych materiałach) jest możliwe praktycznie na każdym przedmiocie – nie tylko na metalach, ale również na tworzywach sztucznych, pleksi, a nawet drewnie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii nie liczy się dla nas ani rodzaj materiału, z którego jest wykonana powierzchnia przedmiotu, w którym mamy wykonać grawer, ani jego wielkość. Umożliwiają to zaawansowane maszyny, które wykorzystują technologię laserową lub maszynową. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić taką jakość usług, jakiej potrzebujecie.

Grawerowanie precyzyjne w dobrej cenie

Oprócz profesjonalizmu, precyzji i wysokiej jakości gwarantujemy Państwu solidność i rzetelność w dopracowywaniu najmniejszego detalu, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia, krótkie terminy realizacji zamówień i wynikającą z tego terminowość, bardzo konkurencyjne ceny i elastyczny sposób dostawy wyrobów, który uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Jeśli interesuje Państwa grawerowanie precyzyjne, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni pod numerami telefonów (61 82 39 102 oraz 501 080 495) oraz adresem e-mail (info@pneumagraf.pl).